Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij
Lampy LED

Lampy LED, naświetlacze LED, Highbay LED, plafony LED, Lampy uliczne LED

Lampy LED

Lampy LED

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 52 pozycji
 • Highbay LED TANT ANLUX
  • Wyprzedaż!

  100W TANT HIGHBAY LED SMD...

  Cena podstawowa 349,00 zł Cena 299,00 zł

  Oprawy wiszące LED HIGHBAY Anlux TANT - wersja ekonomiczna lamp przemysłowych do oświetlenia hal produkcyjnych, magazynowych itp. Barwa światła neutralna nie męczy oczu i zapewnia odpowiednie odwzorowanie kolorów.

 • 100W TORI OPRAWA SŁUPOWA...

  Cena 450,00 zł

  Oprawy uliczne Anlux TORI - solidny produkt z 3 letnią gwarancją. Dostępne w barwie światła białej neutralnej oraz białej zimnej.

 • 100W TUNG 5Y HIGHBAY LED...

  Cena 599,00 zł

  Oprawy wiszące LED HIGHBAY Anlux TUNG - lampy przemysłowe do oświetlenia hal produkcyjnych, magazynowych itp. Barwa światła neutralna nie męczy oczu i zapewnia odpowiednie odwzorowanie kolorów. Wersja z 5 letnią gwarancją.

 • 100W TUNG HIGHBAY LED SMD...

  Cena 499,00 zł

  Oprawy wiszące LED HIGHBAY Anlux TUNG - lampy przemysłowe do oświetlenia hal produkcyjnych, magazynowych itp. Barwa światła neutralna nie męczy oczu i zapewnia odpowiednie odwzorowanie kolorów. Standardowo 2 lata gwarancji istnieje możliwość zakupu wersji z 5 letnią gwarancją.

 • 10W BERI IP65 Plafoniera...

  Cena 49,00 zł

  Oprawa LED do ogólnego przeznaczenia oświetleniowego - do oświetlania elewacji budynków, ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń gospodarczych, wnętrz o podwyższonej wilgotności.

 • 10W BERI PIR IP65...

  Cena 75,00 zł

  Oprawa LED do ogólnego przeznaczenia oświetleniowego - do oświetlania elewacji budynków, ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń gospodarczych, wnętrz o podwyższonej wilgotności. Plafoniera wyposażona została w czujnik ruchu i zmierzchu typu PIR.

 • Seria naświetlaczy LED SMD FLAT od firmy Anlux - jasnoszara obudowa z mlecznym kloszem, płaska obudowa. Wizualnie jedyny w swoim rodzaju naświetlacz LED, świetnie prezentuje się na tle jasnych elewacji.

 • Seria naświetlaczy LED SMD FLAT od firmy Anlux - jasnoszara obudowa z mlecznym kloszem, płaska obudowa. Wizualnie jedyny w swoim rodzaju naświetlacz LED, świetnie prezentuje się na tle jasnych elewacji.